Historie produktů Dr. Temt Laboratories začíná již v roce 1946, kdy firmu krátce po válce založil rakouský chemik Walter Pauli. Společnost se vyvíjela a rostla velmi rychle. Její jméno bylo brzy známé nejen ve Vídni, ale po celém Rakousku.

Během následujících 25 let se produkty známé svou vysokou kvalitou a odborným využitím v rukou profesionálů velmi rychle rozšířily nejprve ve Vídni, následně v Rakousku a poté v celé Evropě.

V roce 1975 získal celý kosmetický komplex Dr. Dieter Temt. Dr. Temt změnil strategii značky na globální a pozvednul jakost produktů natolik, že se s nimi můžeme setkat ve více jak 70 zemích světa.

Společnost má i v dnešní době rodinnou tradici a je stále rodinný podnikem, který nadále úspěšně vede pan Dr. Dieter Temt.

Značka Dr. Temt Laboratories představuje více než 50 let úspěšné a odborné práce v náročné oblasti funkční rostlinné kosmetiky. Je světově známým představitelem kosmetických přípravků určených zejména pro profesionální využití v kosmetických salonech.

Tradiční je pečlivý výběr přírodních surovin, na základě kterého procházejí všechny suroviny specifickým výrobním procesem jež je podložen vědeckým výzkumem. Velkou roli hraje také přísná kontrola jakosti. Společnost Dr. Temta sleduje neustálé změny životního stylu a reflektuje na ně nejen novými výrobními metodami, ale také výzkumem nových komplexů přírodních látek, které se stávají přísadou produktů.


Vše pro dokonalou péči ve Vašem salonu ...